Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PRACE DYPLOMOWE

Specjalizujemy się w usługach związanych z oddaniem pracy dyplomowej. Oprawiamy prace naszych studentów od początku istnienia Uczelni. Przez ten czas oprawiliśmy dziesiątki tysięcy prac dyplomowych. Pozwala to nam na szybką i fachową obsługę w tym „gorącym” okresie. Aby Wam pomóc, opracowaliśmy dodatkowe usługi, które pomogą usprawnić cały proces zdawania prac dyplomowych.

   Zobacz najczęściej zadawane pytania dotyczące prac dyplomowych.

 


FORMATOWANIE PRACY DYPLOMOWEJ Formatowanie
Ta usługa ma na celu pomoc w przypadku, gdy nie radzicie sobie z ułożeniem tekstu, tabel i rysunków w waszych pracach dyplomowych. Rozumiemy Wasze problemy z brakiem czasu (zaliczenia, egzaminy, praca zarobkowa) oraz zróżnicowanymi wymaganiami promotora i Uczelni. Formatujemy prace zgodnie z wymogami Naszej Uczelni lub wymogami innych Uczelni, jakie nam wyznaczycie.

DRUK PRACY DYPLOMOWEJ Druk pracy dyplomowej
Prace dyplomowe drukujemy na papierze o podwyższonej jakości. Przed wydrukiem jest możliwość przejrzenia układu pracy. Każda praca jest przeglądana również przez nas, pod kątem najczęstszych błędów z którymi się spotykamy. Nasza wieloletnia współpraca z dziekanatami PWSZ sprawia że jesteśmy na bieżąco z wymogami dotyczącymi oddawania prac dyplomowych. Staramy się pomóc, by wasze prace zostały bez problemów przyjęte.

OPRAWA PRACY DYPLOMOWEJ  Oprawa pracy dyplomowej
Dla studentów PWSZ standardowo oprawiamy jeden egzemplarz w oprawę czarną dla archiwum Uczelni oraz drugi egzemplarz w oprawę o kolorze przydzielonym dla danego wydziału. Dodatkowo można oprawić trzeci egzemplarz dla siebie na pamiątkę. W przypadku błędu możliwa jest wymiana kartki w oprawionej pracy. Jednak dla zachowania estetyki oprawy, nie więcej niż trzech kartek w jednym egzemplarzu pracy.

NAGRANIE PRACY DYPLOMOWEJ NA CD  Nagrywanie
Na koniec pracę dyplomową nagrywamy na płytę CD w wymaganych przez Uczelnię formatach. Korzystamy od lat z wysokiej jakości płyt, tak by nie było problemów z późniejszym odczytem danych. Do płyty drukujemy opis na kopertę według wymagań Uczelni.
 
 PRACE DYPLOMOWE poziom